Stalida - Stalis sklepy: jubiler, produkty kreteńskie, ubranie, gazeta, supermarket - Stalida - Stalis Kreta Grecja

Przejdź do treści
arcadia stalida kreta grecja

ARCADIA Souvenir Shop
Stalida


Sklep czynny od kwietnia do października w godzinach 9.00-2.00 dnia następnego.

Oferta Arcadii to głównie ceramika - amfory, talerze, patery, lustra, popiersia postaci mitologii greckiej. Przystępne ceny, jakość adekwatna do wartości pojedyńczego egzemplarza. Ręcznie wykonane produkty w wyższej cenie, choć te wyprodukowane w Chinach wyglądają nawet atrakcyjniej.

ANNA SUPERMARKET
Stalida

przed zakrętem w kierunku Hersonissos.

Ostatni sklepik (corner Stalidy) głównie z artykułami spożywczymi oraz produktami drogeryjnymi. Nie brakuje również artykułów potrzebnych osobom wynajmującym pobliskie apartamenty. Właściciele bardzo dbają o terminy przydatności do spożycia produktów żywnościowych. Czystość wydaje się być kolejnym priorytetem, szerokie wejście bezpośrednio z promenady.

cretan flavor stalida kreta grecja

CRETAN FLAVOR
Stalida


Czynny od kwietnia do października w godzinach 9.00 - 24.00.

Sklep z produktami greckimi, kreteńskimi. Artykuły spożywcze w pełni naturalne, bez dodatkowej chemii, wyprodukowane na Krecie lub w Grecji. Właściciele przywiązują bardzo dużą uwagę do jakości swojej oferty. Uprzejma obsługa, fachowe doradztwo, wysoka kultura osobista sprzedawców. Zakup oliwy z oliwek z pierwszego mechanicznego tłoczenia może stać się dobrą okazją do spotkania z historią Grecji - nowej i najnowszej, bowiem o starożytności wielu z nas coś słyszało na lekcjach historii.

Wróć do spisu treści